Projektas „Skaitmeninė įvairovės literatūros biblioteka Lietuvos mokykloms“.

Vabalninko Balio Sruogos gimnazija buvo atrinkta prisijungti prie pirmųjų mokyklų, kurios turės galimybę naudoti skaitmeninę įvairovės literatūros biblioteką!

Daugiau apie projektą:

2020 m. švietimo ir kultūros srityse veikianti nevyriausybinė organizacija „Mokyklų tobulinimo centras“ pradėjo įgyvendinti nacionalinį projektą „Skaitmeninė įvairovės literatūros biblioteka Lietuvos mokykloms“.
Projekto tikslas - skatinti skaitymo kultūrą mokykloje, prisidėti prie žmogaus teisių edukacijos formaliajame švietime, o svarbiausia – padėti jauniesiems pasaulio tyrinėtojams rasti atsakymus į sudėtingus klausimus, pažinti ir suprasti pasaulio įvairovę.
Projekto strategija – sukurti visoms Lietuvos mokykloms prieinamą internetinę biblioteką, kurioje bus talpinamos įvairių žanrų knygos (ar jų ištraukos) vaikams ir paaugliams, be kitų temų paliečiančios įvairovės ir žmogaus teisių klausimus.
Kiekvienai knygai bus kuriamos mokymo medžiagos, kurias mokytojai galės naudoti dėstydami įvairius mokymo dalykus – literatūrą, istoriją, etiką.