LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PAMINĖJIMAS IKIMOKYKLINIAME UGDYMO SKYRIUJE

Kovo 8 dieną ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai ir skyriaus bendruomenės nariai susirinko į salę paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Priešmokyklinukai pasipuošė tautiniais rūbais, pagarbą ir meilę Tėvynei Lietuvai reiškė eilėraštukais ir skambiomis dainelėmis.

Į salę vaikai ir mokytojos susirinko pasipuošę Lietuvos Respublikos vėliavos spalvų marškinėliais - geltona, žalia, raudona. Ir ne šiaip sau, o todėl kad dalyvavome Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte "Augu Lietuvai stiprus ir sveikas 2024", kurio organizatorius Biržų lopšelis - darželis "Ąžuoliukas". Susibūrę į bendrą mankštą ugdėme sveikos gyvensenos kompetencijas ir paminėjome Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės dieną.

Visus vienijo bendrumo jausmas ir meilė Lietuvai.