ANTROKAI ,,SMALSIUKŲ LABORATORIJOJE“

Antros klasės mokiniai  Pasvalio krašto muziejuje dalyvavo   edukaciniame užsiėmime  ,,Smalsiukų laboratorija". Edukacijos metu vaikai patys eksperimentavo: stebėjo įvairias chemines reakcijas, aiškinosi daiktų fizikines savybes, susipažino su sąvokomis, sužinojo  įvairių  faktų apie ugnikalnius, debesis, lietų. Antrokai   išmėgino įvairaus dydžio ir formų magnetus, „sukėlė“ lietų stiklinėje, padarė ugnikalnį ir net sniegą. O kiek džiaugsmo buvo kai iš pačių pagaminto sniego dar ir besmegenį pavyko nulipdyti.. Vėliau  apžiūrėjo  interaktyvią muziejaus ekspoziciją, kurioje įspūdžių irgi  buvo daug: mergaitėms smagu buvo prisiderinti senovinius aprėdus, sukneles, berniukams- važiuoti motociklu. O užsidėję virtualios realybės akinius vaikai galėjo ,,panerti“ net 21 m gylį po vandeniu, nusileisti į šaltinio dugną ir jį stebėti.