ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

Pirmokėliai kasdien vis aukščiau kopia į Mokslo ir Žinių kalną. Kasdien mokosi pažinti raides, skaičius, pasaulį.

Pagaliau visos raidelės jau išmoktos. Smagu pasidžiaugti, pasididžiuoti, pamatyti, kaip netvarkingai besimėtančios raidelės ,,sugriūva” į prasmingus žodelius.

Balandžio 18 d. pirmokai ir jų tėveliai sugužėjo į Vabalninko miesto biblioteką, kur jų laukė bibliotekos darbuotojos Asta ir Vilma. Mažieji mokinukai deklamavo eilėraščių posmus, dainavo ir džiaugėsi, kad jau pažįsta visas raides, gali skaityti, o skaitydami – daug ką sužinoti. Įveikę visas užduotis, pasigrožėję kartu su tėveliais puoštų raidžių paroda, kur viena raidė gražesnė ir originalesnė už kitą, su pilnomis rankomis gautų dovanų parskubėjo į gimnaziją, toliau kopti į Mokslo kalną.

Linkiu mano pirmokėliams  toliau sėkmingai semtis žinių ir išminties.

Mokytoja Jurgita Umbrienė