NACIONALINIS MIŠKASODIS „KAD GIRIA ŽALIUOTŲ 2024“

Gimnazijos 7, 8, Ig, IIg klasių moksleiviai kartu su mokytojais balandžio 26 d. dalyvavo medžių sodinimo šventėje – nacionaliniame miškasodyje „Kad giria žaliuotų 2024“, kurį organizavo Valstybinių miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir Lietuvos Nacionalinis kultūros centras.

Į Galvokų mišką visus sodintojus palydėjo VMU Biržų regioninio padalinio miškininkas Egidijus Skuolis. Išklausę jo trumpų ir naudingų patarimų, kaip taisyklingai sodinti, po to pasiskirstę sodinimo vietas, atsinešę eglučių sodinukų bei įrankių, darbingai ir smagiai pradėjo. Per kelias valandas iš viso pasodinta 1200 eglių sodinukų.

Šios dienos bendra veikla tik patvirtino prasmingą darbą, pilietiškumo išraišką ir žinojimą, kad nuo šiandien augs gimnazijos bendruomenės pasodintas miško plotas.