DIDYSIS 10 JUBILIEJINIS ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS PANEVĖŽYJE

Gegužės 18 dieną į Panevėžio lengvosios atletikos maniežą susirinko būrys sportiškai ir linksmai nusiteikusių vaikų, juos ugdančių pedagogų ir komandas palaikančių tėvelių.

Panevėžyje susitiko 40 ikimokyklinio įstaigų komandų (t. y. 240 mažųjų sportininkų) ir 80 pedagogų. Festivalio metu vaikai išbandė 10 smagių užduočių, atskleidžiančių kelių sporto šakų ypatumus, ir parodė projekto metu įgytus fizinius gebėjimus. Šiemet vyksta 10-osios jubiliejinės mažųjų žaidynės, tad simboliškai festivaliuose projekto dalyviai ne tik sportavo, bet ir šventė aktyvios bendruomenės gimtadienį.

Į LTMŽ gimtadienio šventę pasveikinti vaikų ir palinkėti jiems sėkmės sportuojant, atvyko Panevėžio „Lietkabelio” krepšininkas Gabrielius Maldūnas. 

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – LTOK ir RIUKKPA.

Parengė Neringa Baltrėnė