EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „MANO MIESTO ATRADIMAI“.

Saulėtą gegužės 21 dieną Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos penki 2-os klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mano miesto atradimai“. Renginys vyko Biržų A. Dauguviečio parke, kurį organizavo ir vedė Biržų švietimo pagalbos tarnybos logopedė V. Baranauskienė ir Kaštonų pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė D. Brazdžionienė.

Užsiėmimo metu vaikai praplėtė ir pagilino žinias apie gamtą. Jie klausėsi gyvūnų ir gamtos reiškinių skleidžiamų garsų, parke ieškojo gamtinės medžiagos, dėliojo ornamentą „Saulutė“. Estafetėse ir virvės traukime išbandė savo stiprumą, greitumą, miklumą ir azartiškumą.

Po užsiėmimo visi draugiškai vaišinosi saldžiomis vaišėmis. Dalyviams buvo įteiktos atsiminimų dovanėlės ir padėkos. Laisvą laiką aktyviai leido ant žaidimų aikštelėje įrengtų karuselių, sūpynių, čiuožyklų ir karstyklių. Visi patyrė daug teigiamų ir įsimintinų emocijų.

 

Specialioji pedagogė, logopedė Ramunė Binkevičienė