OLIMPIADŲ,KONKURSŲ LAIMĖTOJŲ, LABAI GERAI IR  GERAI BESIMOKANČIŲ MOKINIŲ IŠVYKA

Birželio mėnesį olimpiadų, konkursų laimėtojai,  labai gerai ir  gerai besimokantys mokiniai vyko į Latviją.

Per porą dienų aplankėme Jelgavą, Ventspilį ir Kemeri parką. Pabuvojome Ventspilio  mokslo centre „VIZIUM“. Jame informacija apie mokslą ir technologijas pateikiama visiems suprantama ir įdomia, interaktyvia forma. Pasinėrėme į įvairiausius mokslo pasiekimus ir paslaptis. ir patyrėme daugybę kitokių įdomybių.

Pamatėme išskirtinį Kemeri raistą. Didysis Kemerių raisto takas yra populiariausias apžvalgos objektas Kemerių nacionaliniame parke. Juo einant galima apžiūrėti aukštapelkę ir jos gyventojus Susipažinome su samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalyste

Siekiant didinti gabių mokinių mokymosi motyvaciją, skatinti dalyvauti olimpiadose ir konkursuose kelionė dalinai buvo finansuota mokyklos lėšomis.