IŠVYKA Į BRS JURGIO BIELINIO VIEŠĄJĄ BIBLIOTEKĄ

Balandžio 20 dieną Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai „Pelėdžiukų“ ir „Debesėlių“ grupių vaikai, buvo išvykę į BRS Jurgio Bielinio viešąją biblioteką Vabalninke. Ten vaikai susipažino su biblioteka, bibliotekos aplinka ir turėjo galimybę pabendrauti su bibliotekininke Asta. Vaikai apžiūrinėjo į lentynas gražiai sudėliotas knygas, žaislus-pasakų sekėjus, taip pat matė kompiuterius, kuriais gali naudotis lankytojai.

Klausydami bibliotekininkės Astos pasakojimo apie raides, knygas ir biblioteką, vaikai sužinojo, kas yra „Brailio“ raštas, reikalingas žmonėms, turintiems regėjimo negalią.

Vėliau vaikučių laukė kūrybinė veikla – naudodami akvarelinius dažus, ausų krapštukus ir savo pirštukus, jie spalvino drugelius.

Mažieji bibliotekos lankytojai noriai dirbo ir džiaugėsi puikiu rezultatu – išmargintais drugeliais, atnešusiais pavasarį į darželį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Agasarjanienė