VIKTORINA ,,MES IR GAMTA“

VIKTORINA ,,MES IR GAMTA“

Gegužės 19 d. Biržų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pabiržės pagrindinio ugdymo skyriuje vykusioje gamtamokslinėje ir sveikatingumo dienos viktorinoje ,,Mes ir gamta“ dalyvavo ir 3 kl. mokinės Rogneta Savickaitė, Simona Modestavičiūtė kartu su 4 kl. mokinėmis Lukne Urbonaite ir Urte Skvireckaite. Viktorinoje dalyvavo 5 komandos, kiekviena komanda turėjo paruoši prisistatymą. Buvo užduoti 32 klausimai. Atsakius teisingai į klausimus, komanda turėjo teisę nunešti savo spalvos žiedelį ir priklijuoti ant medžio šakos. Viktorinos pabaigoje medžio šaka pražydo įvairiaspalviais mokinių žinių žiedais. Dalyvavusios mokinės pagilino turimas žinias ir sužinojo tai, ko dar nebuvo žinoję, taip pat parodė, kaip moka dirbti komandoje.

3 kl. mokytoja S.Vinciūnienė