OLIMPIADŲ LAIMĖTOJŲ, LABAI GERAI IR GERAI BESIMOKANČIŲ MOKINIŲ IŠVYKA Į STOKHOLMĄ

OLIMPIADŲ LAIMĖTOJŲ, LABAI GERAI IR  GERAI BESIMOKANČIŲ MOKINIŲ IŠVYKA Į STOKHOLMĄ

Birželio 21-23 d.  olimpiadų laimėtojai,  labai gerai ir  gerai besimokantys mokiniai vyko į Stokholmą. Aplankėme gražiausias Talino senamiesčio vietas, patyrinėjome jaukias, akmenimis grįstas uostamiesčio gatveles. 

Kruiziniu pramoginiu laivu "Baltic Queen" išvykome į Stokholmą.  

Pažintį su Stokholmu pradėjome nuo senamiesčio, susipažinome su karališkais rūmais pasivaikščiojome senove alsuojančiomis gatvelėmis, gėrėjomės miesto įžymybėmis. Aplankėme suvenyrų parduotuves. Nuvykome  į Vaza muziejų, apžiūrėjome įspūdingą eksponatą – didžiausią ir prabangiausią XVI amžiuje laivą Vaza, kuris nuskendo pirmosios kelionės pradžioje ir po vandeniu išbuvo  300 metų.

 

A. Lindgren muziejuje pasivažinėjome pasakų traukinuku.

Siekiant didinti gabių mokinių mokymosi motyvaciją, skatinti dalyvauti olimpiadose ir konkursuose kelionė dalinai buvo finansuota mokyklos lėšomis.