Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija

Gimnazijos garbė

Birželio 12 d. pirmą kartą gimnazijoje buvo organizuotas renginys „Gimnazijos garbė“.

Renginyje dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rima Binkienė. Ji įteikė Biržų švietimo pagalbos tarnybos padėkos raštus mokiniams, olimpiadų nugalėtojams ir prizininkams, mokytojams, kurių parengti mokiniai laimėjo prizines vietas olimpiadose.

Gimnazijos direktorė Deimantė Žalinkevičienė padėkojo visiems bendruomenės nariams, o mokiniai pristatė nominacijas.

Buvo išrinktas geriausias vairuotojas, geriausias darbininkas, geriausia valytoja, mokinių lyderė.

Be nominacijų neliko ir mokytojai. Buvo išrinkta „Įkvepianti asmenybė“, „Reikalingiausia mokytoja“, „Geležinė kantrybė“, „Mokyklos sielos gydytojai“, „Gimnazijos energijos užtaisas“, „Šiuolaikiniai išminčiai, inovatoriai“.

Visiems nominantams buvo įteikti nominacijų raštai, gimnazijos suvenyrai, gėlių puokštės.

Renginį, pasitelkusi mokinius, organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lida Vareikienė.

Nominantams grojo NVŠ instrumentinio muzikavimo būrelio mokiniai ir mokytoja Reda Grinkienė.

Nuotraukos:
Dalia Baltrušaitienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas