Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija

TREČIOKŲ IŠVYKA

  • Paskelbta: 2026-06-22
  • Kategorija: Išvykos

Mūsų gimnazijos trečiokai turėjo nepamirštamą dieną Vilniuje, kurioje susijungė pažinimo džiaugsmas ir aktyvios pramogos.

Pirmąja stotele tapo „Zoopark“ gyvūnų parkas. Čia mokiniai pasinaudoję kultūros paso edukacija iš arti susipažino su egzotiniais gyvūnais, sužinojo apie jų gyvenimo įpročius ir net turėjo galimybę kai kuriuos iš jų paimti į rankas. Edukacinė erdvė paliko didžiulį įspūdį ir suteikė daug vertingų žinių apie gamtos įvairovę.

Po pažintinės dalies vaikų laukė tikras energijos pliūpsnis pramogų parke „Adventica“. Trečiokai išbandė jėgas uždarame batutų parke, įveikė karstynes, čiuožė nuo įspūdingų kalnelių ir linksmai leido laiką žaidimų erdvėse. Ši išvyka ne tik praplėtė mokinių akiratį, bet ir dar labiau sutvirtino klasės draugystę.

Grįžome pavargę, bet su plačiomis šypsenomis ir kupini geriausių įspūdžių!

Nuotraukos:
Jurgita Umbrienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas