Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija

Paskutinis skambutis dešimtokams

  • Paskelbta: 2026-06-22
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 12 d. paskutinis skambutis nuskambėjo gimnazijos dešimtokams. Šventę organizavo I g klasės mokiniai ir klasės vadovė Jūratė Bartaševičienė. Dešimtokus sveikino gimnazijos direktorė Deimantė Žalinkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Baltrušaitienė, pirmoji mokytoja Sigita Vinciūnienė, klasės vadovė Vida Gaidelionienė, muzikavimo studija (vadovė – muzikos mokytoja Jolanta Stasiūnienė), mokinių tėveliai.

Dešimtokai negailėjo šiltų žodžių mokytojams, mokyklai, sudainavo dainą, perdavė regalijas devintokams, visus mokytojus apdovanojo kvapniais bijūnų žiedais.

Nuotraukos:
Dalia Baltrušaitienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas