Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija

Išvyka į LR Seimą

  • Paskelbta: 2026-06-22
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 16 d. gimnazijos pedagoginiai darbuotojai vyko į LR Seimą.

Seime stebėjo posėdį, dalyvavo ekskursijoje, kurios metu buvo pristatyta Seimo institucija, aplankyta Seimo posėdžių salė, susipažinta su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija.

Pedagogai turėjo galimybę dalyvauti Biržų Vlado Jakubėno meno mokyklos mokinių darbų parodos „Švenčiame gimtadienį. Biržų Vlado Jakubėno meno mokyklai – 70“, atidaryme. Pasveikino meno mokyklą jubiliejaus proga.

Vyko susitikimas su LR Seimo nare Lilija Vaitiekūniene, Kultūros ministre Vaida Aleknavičiene, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininke Jurgita Šukevičiene.

Išvyka į LR Seimą organizuota, įgyvendinant profesinių kompetencijų tobulinimo programos  „Pilietinės lyderystės ugdymas mokykloje“ III modulį, LR Seimo narės Lilijos Vaitiekūnienės kvietimu.

 

Nuotraukos:
Dalia Baltrušaitienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas