SVEIKATINGUMO SAVAITĖ DARŽELYJE

Spalio 16-20 dienomis  mūsų darželyje organizavome Sveikatingumo savaitę. Grupėse pedagogai kartu su grupės vaikais kalbėjosi ir diskutavo apie švarius dantukus, taisyklingą laikyseną, fizinio aktyvumo naudą mūsų organizmuose.
Visos savaitės metu, per įvairias veiklas vaikai buvo skatinami kuo daugiau judėti...
Į Debesėlių grupę užsukusi medicinos sesutė pasiūlė pasidaryti po dantuko maketą. Pasakojo kokią naudą neša dantukų valymas ir priežiūra. Taip pat vyresnieji lankėsi parke, kvėpavo tyru oru, gerėjosi gamta ir sportavo.
Ežiukų grupės vaikai mokėsi, kaip teisingai nuplauti obuoliuką, bandė jį supjaustyti, ragauti ir skanauti. Šiaudelio pagalba gėrė obuolių sultis, buvo linksma atrakcija jas burbuliuoti. 
Grupėse dar vyko pokalbiai apie sveiko maisto piramidę, maisto produktų reikšmę bei įtaką jų organizmui. Vaikai piešė, lipdė, dėstė įvairiausius produktus maisto piramidėse.
Pelėdžiukai atliko tyrimą su pyrago riekėmis, jas lietė neplautomis ir plautomis rankomis, dabar laukia rezultato... Sveikos gyvensenos savaitę Pelėdžiukai su tėveliais užbaigė sporto programa, kurios tikslas stiprinti vaikučių ir tėvelių emocinį ryšį.
Sveikatingumo savaitė buvo labai aktyvi, pripildyta gerų emocijų ir įspūdžių