LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS

,,PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“

Lapkričio mėnesį 1-4 kl. pradinukai dalyvavo Lietuvos moksleivių futbolo projekte ,,PRADINUKŲ LYGA“.   Kiekviena klasė-komanda po sėkmingai atliktos registracijos dovanų gavo: po du futbolo kamuolius, aikštės žymėjimo rinkinį, plakatą taškams, iššūkio knygutes vaikams, pedagogo užrašų rinkinį – rašiklį ir užrašinę bei projekto atmintinę.

Kiekvienos savaitės pabaigoje mokiniai fiksavo savo rezultatus iššūkių knygelės lentelėje. Per fizinio pamokas darė pasiūlytas veiklas, varžėsi estafetėse, atliko iššūkių užduotis. Projekto pabaigoje kiekvienas mokinys gavo po padėka, o  komandos aktyviausi ir daugiausia taškų surinkę moksleiviai buvo apdovanoti specialiais prizais: gertuvėmis, sportiniais maišeliais.