IŠVYKA Į BIRŽŲ JURGIO BIELINIO BIBLIOTEKĄ

Vasario 20 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Audrone A., mokytojos padėjėja Dana S. ir mokytojos asistente Aušra J. aplankė Biržų miesto Jurgio Bielinio viešąją biblioteką, kurioje pasitiko ir šiltai priėmė bibliotekininkės: Dalia ir Aušrelė. Bibliotekoje vyko edukacija „Nuostabusis mėnulio žemėlapis“, kurioje vaikai noriai dalyvavo. Klausydami pasakos apie draugystę iš popieriaus lankstė laivelius, gulėdami užmerktomis akimis klausėsi mėnulio būgno muzikos, žvelgė į „žvaigždėtą“ dangų ir juo grožėjosi. Vėliau prisiglaudę prie vandens burbulų kolonos klausėsi vandens garsų. Po edukacijos vaikai grįžo į darželį, buvo truputį pavargę, bet labai laimingi ir pilni pačių geriausių įspūdžių.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Agasarjanienė