ATEITININKŲ BEKELĖS ŽYGIS

2023 m. rugpjūčio  30 d.  dieną vyko kasmetinis Panevėžio krašto ateitininkų kuopų globėjų susitikimas su Ateitininkų federacijos valdyba ir Panevėžio krašto ateitininkų 22 km bekelės žygis 5 - IV gimnazijų klasių ateitininkams, ateitininkų bičiuliams. Žygio organizatoriai - Lietuvos Ateitininkų federacijos Moksleivių ateitininkų vadovai.

Vabalninko Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko kuopą žygyje  atstovavo Rokas, Gražvydas, Miglė, Aleksandras, Titas, Tautvydas, Aidas, Augustas.

Po Šv. Mišių Panevėžio Petro ir Povilo bažnyčioje, žygis prasidėjo nuo Nevėžio upės valymo įrenginių. Reikėjo įveikti net 5 žygio etapus: 1) pasiekti Nevėžininkų dvaro koplyčią, 2) upės krantais pasiekti Daugiakamienę pušį, 3) kalvotu mišku ir laukais pasiekti Murmulių atodangą, 4) rasti ir pereiti kabantį Beždžionių tiltą per Nevėžį, senkant jėgoms užlipti į Vadaktėlių Šv. Nepomuko bažnyčios kalną, 5) pasiekti Ustronės Knygnešių muziejų, kuriame laukė laužas su dešrelėmis ir užkandžiais. Džiugu, kad žygio dalyviai įveikė visus etapus, sustiprino kūną ir dvasinę ištvermę.